Biz Kimiz?

Aile Yayınları, Yazar Hatice Kübra Tongar ve Yayıncı İsmail Tongar tarafından kurulmuş bir yayınevi. Kitaplarımızın yayın danışmanlığını Ömer Faruk Paksu, editörlüğünü Ayşe Çetintaş yapıyor. Tabii onlarca kıymetli çizerimiz, tasarımcımız ve yazarımız, içeriklerimizi oluşturma heyecanımıza eserleriyle eşlik ediyorlar.

Neden Varız?

Çünkü aile kurumunu çok önemsiyoruz. Yıllardır bu kuruma katkı sağlayabilmek adına çalışıyoruz. Söyleyecek sözler, yapılmasını gerekli gördüğümüz projeler biriktiriyoruz. Çağımız, aile kurumunu itibarsızlaştırma ve gücünü tüketme noktasında fazlaca argümanla dolu ve ne yazık ki aile kurumu bu durumdan olumsuz etkileniyor. Evlilik yaşının otuzun üzerine çıktığı, tek ebeveynli yuvaların hızla arttığı, var olan ailelerin sanal iletişim girdabında debelendiği, konuşamayan, iletişim kuramayan, aynı odada fakat ayrı dünyalarda günü dolduran kişilerin çoğaldığı bir tablo görüyoruz. Bu tablonun olumlu yönde değişmesi için gecemizi gündüzümüze katmaya heyecanla gayret ediyoruz. Çocuklar için, gençler için, ebeveynler için, dünyanın geleceğine olumlu katkı sağlayabilmek için uykularımızı kaçırmayı çok seviyoruz.

Neler Yapıyoruz?

7’den 77’ye değil, 0’dan 99’a kadar her yaş grubu için bir mesajı ve misyonu olan, aile kurumunu sağlamlaştıran, kuşaklar arası bağı kuvvetlendiren içerikler üretiyoruz. Bebek kitaplarından gençlik romanlarına, mangadan çocuk edebiyatına, eğitim kitaplarından psikoloji kitaplarına, ailece kaliteli zamanı arttıran oyunlardan yaşsız kitaplara kadar “Aile”yi ilgilendiren her konuda, gece gündüz çalışarak yayınlar hazırlıyoruz.

Aile Yayınları, matbu ve dijital yayıncılığa yeni bir soluk getirecek. Hem basılı yayınlarımızla hem dijital yayın ve içeriklerimizle “Aile” kurumunu korumak için biz de varız diyeceğiz. Şu kadarını söyleyelim: “Türkiye’de ilk” ibaresini bu yayınevinde fazlaca görmeye hazır olun.

Bize Ulaşın

  • 0212 352 00 50
  • [email protected]
  • Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı Skyport No:1 Kat:3 Daire No:64 PK:34520 Beylikdüzü İstanbul Türkiye

Sosyal Medyamız: